עו"ד איילון בירנבוים

עו"ד איילון בירנבוים, בעל תואר במשפטים, יוצא יחידת מצ"ח בהצטיינות שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.
עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. בנוסף, רכש נסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ובעל רשיון לייצוג בבתי הדין הצבאיים.

יצירת קשר

טלפון: 052-2700149 / דוא"ל: ayalon@ayalonlaw.co.il

צו למניעת הטרדה מאיימת

עם המשרד יצר קשר אדם שחשש מאוד כי בקשה למניעת הטרדה מאיימת שהוגשה כלפיו מאת שכנים עמם הוא מצוי בסכסוך ישמש אותם במסגרת הליכים משפטיים אזרחיים עמם הלה מתמודד מולם.

מתוכן הבקשה עולה כי המבקשת יחד עם בן זוגה המבקש המתגוררים מעל לדירתו של הלקוח הגישו תלונה למשטרה בחשד לכך שהלקוח סגר את שאלטר המעלית במהלך תנועתה כלפי מעלה, בעת שהמבקשת שהתה בתוכו כחלק מרצון להתנכל לה.

המבקש טען כי המבקשים המנהלים מפעל קוסמטיקה מדירתם פועלים בניגוד לחוק וגורמים למטרדים רבים הכוללים גם נזילות לתוך דירתו שגרמו לנזק כמו גם איומים על שלום גופו.

למרות נתונים התחלתיים בעיתיים כאשר המבקשים מביאים נתונים וטענות שונות הצלחנו באמצעות הגשת בקשה נגדית לנטרל את היתרון שביקשו האחרונים לרכוש באמצעות קבלת צו באופן חד צדדי.

שופטת בית המשפט השלום בכפר סבא לא התרשמה מטענות המבקשים וקיבלה את הטענות שלנו בדבר קיומו של סיכון הדדי והורתה כי צו למניעת הטרדה מאיימת יינתן באופן דו צדדי.

בזכות פעולה מהירה וטיפול מסור מצדנו נמנעה הצגה של לקוח המשרד כאדם מסוכן בהמשך ההליכים המשפטיים עמם הוא מתמודד תוך הבאה לכדי תוצאה של מתן צו הדדי ומתוך מטרה לייצר שיויון בין הצדדים כשהמשמעות בפועל הוא נטרול העוקץ מהפעולה אותה ביקשו המבקשים להשיג בנסיבות העניין.