עו"ד איילון בירנבוים

עו"ד איילון בירנבוים, בעל תואר במשפטים, יוצא יחידת מצ"ח בהצטיינות שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.
עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. בנוסף, רכש נסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי ובעל רשיון לייצוג בבתי הדין הצבאיים.

יצירת קשר

טלפון: 052-2700149 / דוא"ל: ayalon@ayalonlaw.co.il

מחיקת רישום משטרתי

אדם הגיע למשרדי על רקע סגירת תיק שנוהל כנגדו בגין קשירת קשר וביצוע עבירה של גניבת מחשבים אשר בוצעה בצוותא עם גורמים נוספים אשר כללה גם פריצה לבניין, ממנו נגנב הרכוש.

הלקוח ביקש את עזרתי במחיקת הרישום המשטרתי העומד לחובתו משום רצונו בתעסוקה שהייתה חסומה בפניו על רקע היוותרות הרישום בגליון הרישום שלו.

המבקש שהיה בעיצומו של קבלת אישור עבודה לצורך תעסוקתי במדינה זרה היה זקוק לפעולה חיובית מהירה מצידי על מנת ולפתוח בפניו את הנתיב לתעסוקה מוצלחת בו חפץ.

לאחר הגשת הבקשה המפורטת בעניינו של הלקוח תוך עמידה על טיעונים משפטיים וראיתיים כמו גם הבאת נסיבותיו האישיות ובכללן היותו אדם נורמטיבי ובעל היסטוריה חיובית, עמדתי בקשר עם מחלקת הרישום המשטרתי על מנת ולוודא שההחלטה בנושא מתקבלת במהירות האפשרית על רקע חשיבות הדבר כמו גם בדיקה כי כל הנתונים כפי שהובאו בבקשה המפורטת נלקחים ומובאים בחשבון.

המדובר,בתיק אשר נסגר מחוסר ראיות מספיקות בנסיבות בהן הרכוש הגנוב הוחזק במקום מגוריו.

בסופו של יום הרישום נמחק לשביעות רצונו של הלקוח והנתיב התעסוקתי בו חפץ שהיה חסום בפניו נסלל מחדש כך שבזכות עבודת המשרד הצליח הלה לפתוח דף חדש בחייו מבלי שיאלץ לוותר על משאת נפש כתוצאה מטעויות העבר.