הצלחה בתיק סמים

הוגש כתב אישום בגין עבירה של סחר או אספקה של סמים מסוכנים לפי סעיף 13+19 לפקודת הסמים המסוכנים תשל"ג-1973 וכן החזקת סמים לצריכה עצמית לפי סעיף 7(א)+7(ג) סיפא לפקודת הסמים המסוכנים תשל"ג-1973.

בנוסף כנגד הלקוח תלוי ועומד מאסר על תנאי של 6 חודשים בגין עבירות על פקודת הסמים המסוכנים.

על רקע הסכנה של ממש שריחפה מעל ראשו של הלקוח במקרה דנן בכניסה לכלא על רקע הצורך בהפעלת מאסר על תנאי, אספתי בתשומת לב רבה את מכלול הפרטים והמסמכים הרלוונטים כאשר במקרה דנן המדובר באדם בעל הפרעות נפשיות מוכחות, בשים דגש על מכלול הראיות בתיק תוך לקיחה בחשבון של נסיבותיו האישיות.

לאחר הליך בירור ארוך ומורכב והתעקשות על שליחת לקוחנו לבדיקה של הפסיכיאטר המחוזי ועל אף תסקיר מבחן לא טוב, הצלחתי בסופו של יום להביא לגזר דין מקל במיוחד אשר כלל הארכת התנאי וצו מבחן בלבד מבלי שהלקוח יאלץ להתמודד עם כניסה לכלא ואף מבלי שיאלץ לבצע עבודות שירות בשל מצב מורכב כמובא.

במקרים דומים ובאישומים דומים ובהתחשב במאסר על תנאי בר הפעלה המדובר בעבירות המובילות לישיבה בכלא. בהתחשב במציאות המשפטית המדובר בהצלחה גדולה הודות לטיפול היסודי שהוענק לו.

אם גם אתם זקוקים לעזרה בהתמודדות עם כתב אישום בגין עבירות על פקודת הסמים המסוכנים אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותים של משרד עורכי דין אשר מתמחה בדין הפלילי זאת על מנת לשפר ולמקסם את סיכוייכם להביא לתוצאה הרצויה עבורכם.

לקריאת מאמר אודות רפורמת אי הפללה בשימוש בקנאביס לחץ כאן

חייגו עכשיו