מניעת מתן צו נגד הטרדה מאיימת

למשרדי הגיע בחור בשנות ה 20 לחייו כשהוא מודאג מאוד.

בת זוגתו לשעבר, עורכת דין במקצועה, ביקשה מבית המשפט מתן של צו נגד הטרדה מאיימת כנגדו כך שלא יוכל להגיע למועדוני הסלסה בהם השניים נוהגים להתרועע.

בפעולה מהירה הגשתי בקשה למתן צו גם כנגד הבחורה שכן על אף העובדה שהלקוח נתפס במצלמות האבטחה של מועדון הסלסה כשהוא זורק עליה בקבוק, קדמו לכך דברים שהוטחו בפניו מכיוונה במטרה להוציאו מכליו.

לאחר בירור ומאבק משפטי ולאחר שבת הזוג שכרה שירותיו של עורך דין פלילי שייצג אותה,

לא התרשם בית המשפט כי יש לתת צו נגד הטרדה מאיימת בנסיבות העניין ולמרות הצילומים כמובא המראים כי לקוח המשרד נקט כלפיה בפעולה אלימה.

על אף, עמידה על הרגליים האחוריות ודרישה למנוע מהלקוח באמצעות צו, גישה למועדוני הסלסה הרבים שהפכו למרכז חייו החברתיים בישראל, החליט בית המשפט בניגוד לבקשת בת הזוג לשעבר שלא ליתן צו נגד הטרדה מאיימת כנגד לקוח המשרד ומבלי שתימנע ממנו גישה לאחד מהמועדונים כמובא.

בנוסף, כבוד השופט דניאל הורוביץ מבית משפט השלום בתל אביב החליט בנסיבות העניין ולאחר שהובאה בפניו המסכת כולה להסתפק בהצהרות הדדיות בלבד מאת הצדדים לסכסוך כי יימנעו מיצירת קשר אחד עם השני.

בזכות הטיפול המשפטי המסור שהענקתי ללקוח המשרד נמנעה ממנו עוגמת נפש גדולה וגדיעה של חייו המקצועיים כרקדן כמו גם את מרכז חייו החברתיים ובכך יוכל להמשיך ולפקוד את מועדוני הריקוד במסגרת חייו בישראל.

לקריאת מאמר באתר בנושא צו נגד הטרדה מאיימת לחץ כאן

חייגו עכשיו