מחיקת עשרות תיקים מהרישום הפלילי

בחור בן למעלה מ 30 שנה הגיע אלי בבקשה כי אסייע לו במחיקת רישומים משטרתיים רבים המצויים בגליון הרישום הפלילי שלו.

בקשתו הגיעה לאחר שנתקל בקשיים רבים בתחום התעסוקתי ולאחר שפתח בדף חדש בחייו מתוך רצון לשים את עברו המכביד מאחוריו הכולל קרוב ל-30 תיקים סגורים ואשר בגינם נותר רישום פלילי/משטרתי.

מירב הרישומים נגעו לחשדות הנוגעות לעבירות רכוש במהלך תקופת הקטינות של הלקוח בעת בה אורחותיו לא היו מעוצבים, תוך שהוא נגרר אחרי גורמים עבריינים.

לאחר שאספתי את מכלול הנסיבות המשפטיות ונסיבותיו האישיות של הלקוח הגשתי בקשה מפורטת למדור הרישום במטה הארצי של המשטרה בבקשה למחוק את הרישומים הרבים מאוד מגליונו האישי.

לאחר המתנה ארוכה תוך ניהול דין ודברים בנושא כל אחד מהתיקים המבוקשים למחיקה הוחלט על מחיקה גורפת של כל רישומיו המשטרתיים של הלקוח מגליון הרישום הפלילי, מה שהביא לסלילת הדרך עבורו בנתיבים התעסוקתיים בהם חפץ ושנמנעו ממנו עד לנקודה זו.

מדובר בהחלטה נדירה ובירור מעמיק שהביא למחיקה של עשרות רישומים משטרתיים מגליון הרישום הפלילי של מי שנחשד בביצוען של עבירות רבות מספור, בזכות הליווי הצמוד והמסור שקיבל במהלך ההליך כולו.

אם גם אתם זקוקים לייצוג לצורך מחיקת רישום פלילי ו/או מחיקת רישום משטרתי מגליון הרישום הפלילי שלכם אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בהקדם לצורך ייעוץ ראשוני.

לקריאת  מידע נוסף אודות נושא זה לחץ כאן

חייגו עכשיו