הצלחה בתיק של מכירת סם לקטינה

עורך הדין איילון בירנבוים ייצג אדם בנסיבות בהן הוא מכר לקטינה בגינה ציבורית ברחוב סם מסוג חשיש.

המאשימה מטעם המדינה עמדה על רגליה האחוריות על מנת שהלה ייכנס מאחורי סורג ובריח, כפי שקורה בפועל בתיקים מסוג זה, במרבית המקרים.

לאחר הליך בירור שכלל את נסיבותיו האישיות הקשות ולאחר שהלה בתחילה לא נמצא נקי מסם בשתן הוחלט על דחיית הדיון.

תסקירי המבחן שנערכו לא היו חד משמעיים ולא העלו כי המדובר באדם בר שיקום.

לאור זאת הוחלט על ידי עורך הדין איילון בירנבוים על שליחת הלקוח לטיפול במסגרת פרטית על מנת ולאפשר הצגה של נתונים סותרים לאלה שהועלו על ידי שירות המבחן.

לאחר לקיחת מכלול הנתונים בחשבון העמיד בית המשפט הנכבד את מתחם הענישה על מאסר של מספר חודשים בדרך ריצוי של עבודות שירות ועד ל8 חודשי מאסר בפועל.

בגין הצגת נתוניו השונים על ידי עורך הדין איילון בירנבוים, באופן מושכל תוך הצגת נתוני הטיפול הפרטי שעבר ונסיבותיו האישיות הסתפק בית המשפט הנכבד בסופו של דבר ב 2 חודשי מאסר שירוצו בדרך של עבודות שירות וזאת בלבד.

נדגיש כי במקרים דומים ועל פי מתחם הענישה המקובל המדובר באישומים המובילים לישיבה בכלא. בהתחשב במציאות המשפטית המדובר בהצלחה גדולה עבור לקוח משרדנו שיוכל להמשיך בחייו לאחר תום תקופה קצרה של עבודות שירות.

אם גם אתם זקוקים לעזרה בהתמודדות עם כתב אישום בגין עבירות של סחר בסם, אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותים של משרד עורכי דין אשר מתמחה בדין הפלילי זאת על מנת לשפר ולמקסם את סיכוייכם להביא לתוצאה הרצויה עבורכם.

חייגו עכשיו