גניבה בידי מורשה

הוגש לבית משפט השלום בתל אביב, כתב אישום חמור בגין מספר עבירות של גניבה בידי מורשה על סך של כ 100,000 ₪ בעת שהנאשם עבד כעורך דין.

המדובר בנסיבות מחמירות בייחוד כאשר המדובר באיש חוק ומשפט. עורך הדין מעל בכספים בסכום גבוה כאשר בנסיבות העניין לא הייתה שאלה כלל באם עליו להיכנס לכלא והשאלה היחידה שעמדה על סדר היום הינה לכמה זמן עליו לשהות מאחורי סורג ובריח.

המאשימה מטעם המדינה עמדה על רגליה האחוריות ובשלב ראשוני הבהירה כי אין כל סיכוי להימנע מישיבה ממושכת במתקן כליאה בנסיבות העניין.

במסגרת של עסקת טיעון ראשונית הצלחתי להוריד באופן משמעותי את סכום הגניבה הנטען לכדי 50,000 ש"ח בלבד בו יודה הלקוח כחלק מההסכם בין הפרקליטות ובין הלקוח.

לאחר התעקשות נוספת ובעבודת נמלים,הצלחתי באמצעות בדיקה פסיכיאטרית אליו נשלח הלקוח ולאחר עריכת תסקיר מבחן חיובי, להביא במשא ומתן ממושך לגזר דין מקל במיוחד במסגרת עסקת טיעון סגורה ובהמשך לעסקה הראשונה שנרקמה, אשר כלל עבודות שירות והחזרת סכום הגניבה בלבד.

נדגיש כי במקרים דומים ועל פי מתחם הענישה המקובל המדובר באישומים המובילים לישיבה בכלא למשך זמן לא מבוטל. מדובר בהצלחה כאשר בכל הקשור לראיות לא הייתה שום דרך בהתחשב בקיומן של מצלמות המתעדות את הלקיחות כמו גם עדים,למנוע הרשעה בנסיבות העניין. הלקוח בעקבות הפנייה אלי והטיפול המסור יוכל להמשיך בחייו לאחר ריצוי עונש של עבודות שירות קרוב לביתו.

אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותים של עורך דין מומחה לדין הפלילי על מנת שתוכלו לשפר ולמקסם את סיכוייכם להביא לתוצאה הרצויה.

לקריאת הכתבה בחדשות לחץ כאן

חייגו עכשיו