לוגו אי

צו למניעת הטרדה מאיימת

מהו צו למניעת הטרדה מאיימת ומתי הוא ניתן

בקשה עבור צו למניעת הטרדה מאיימת צריכה להיות מוגשת לבית משפט השלום בצירוף הנימוקים לבקשה והאסמכתאות הנדרשות. עוד טרם הגשת הבקשה לבית המשפט, כדאי להתייעץ עם עורך דין פלילי על מנת להבין אם בנסיבות הנוכחיות ובמצב הראיות שניתן יהיה להציג בפני בית המשפט, מהם הסיכויים להיענות של בית המשפט לבקשה ומתן צו למניעת הטרדה מאיימת בהתאם להגדרות בחוק.

מרכיבי העילה, תצהיר ואסמכתאות

בבקשת צו למניעת הטרדה מאיימת יש צורך להוכיח את מרכיבי העילה עבור מתן הצו. מומלץ להיעזר בעורך דין המתמחה בתחום לשם גיבוש הבקשה באופן שהנימוקים בבקשה יבססו בפני בית המשפט את הצורך בצו. בקשת צו נגד הטרדה מאיימת צריכה להיתמך בתצהיר המאמת את העובדות שמפורטות בבקשה. אל הבקשה והתצהיר יש לצרף עבור בית המשפט אסמכתאות רלוונטיות. במעמד הדיון בבית המשפט עבור צו הטרדה מאיימת, מבקש הצו נדרש לתאר את טענותיו לגבי הטעמים בבקשתו. כאמור גם בשלב זה, מומלץ להיעזר בעורך דין מנוסה ומומחה בתחום הפלילי, על מנת לקבל הדרכה מקצועית לגבי האופן הנכון לתיאור הנימוקים בפני השופט.

צו זמני במעמד צד אחד עד לדיון נוסף

כאשר בית המשפט ייעתר לבקשה ויורה על צו נגד הטרדה מאיימת במעמד צד אחד, הצו יינתן לשבעה ימים בלבד. כלומר ניתן לקבל צו הטרדה מאיימת ללא נוכחות המטרידן באולם בית המשפט רק לשבוע. בית המשפט במהלך מנוסף במעמד כל הצדדים. בדיון הנוסף ולאחר שמיעת טענותיהם של הצדדים השונים, השופט מוסמך להאריך את תוקפו של צו למניעת הטרדה מאיימת לתקופה של 6 חודשים במידה והשתכנע בצדקת הבקשה. בסמכותו של בית המשפט במהלך הדיון הנוסף לבטל את הצו לחלוטין או לשנות אותו. השופט ועורכי הדין של הצדדים רשאים לחקור את מבקש הצו במהלך הדיון.

צו למניעת הטרדה מאיימת עם עו"ד פלילי המומחה בתחום

אם אתה קורבן להטרדה ושוקל הוצאת צו למניעת הטרדה מאיימת, כדאי לך להתייעץ עם עורך דין איילון בירנבוים. הוא מומחה בתחומי המשפט הפלילי ובעל ניסיון בייצוג מגוון רחב של חשודים ונאשמים בתיקים פליליים שונים. עורך דין איילון בירנבוים גאה בטיפול האישי והמסור שהוא מעניק  לכל לקוח ובזמינות שלו לצרכי לקוחותיו בכל שעות היממה. המשרד מתמחה במסגרת תפקידיו במגוון תחומים במשפט הפלילי ובייצוג חשודים ונאשמים בהליכים פליליים בכל הערכאות.

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו