לוגו אי

עורך דין פלילי בתל אביב

הליך פלילי, מתחיל בהגשת תלונה למשטרה, כאשר המשטרה מתחילה לפתוח בחקירה על מנת להגיע לאמת. בסיום החקירה, המשטרה מעבירה את ממצאיה לתביעה המשטרתית או לפרקליטות, כאשר מדובר על עבירה פלילית חמורה. בהסתמך על חומרים אלה, הפרקליטות תחליט, אם יש להגיש כלפי החשוד כתב אישום, או שיש מקום לסגור את התיק הפלילי מחוסר הוכחות. אם הוגש נגדכם כתב אישום, או שאתם מוזמנים לחקירה בתחנת המשטרה, יש לפנות אל עורך דין פלילי בתל אביב, במידה והתלונה כנגדכם או הזמנה לדין, נשלחה באזור זה. תפקידיו של עוה"ד הפלילי, הם לעמוד על כך, כי דינו של הנאשם לא יוטה באף דרך ובכך, ניתן יהיה להבטיח את תפקודה התקין של המערכת המשפטית. מעבר לזאת, עו"ד בתחום הפלילי מבצע שירות חשוב למערכת המשפט ולחברה הישראלית בכלל.

 

כיצד בוחרים עו"ד פלילי?

גם בתחום הפלילי, ישנם תחומים ותתי תחומים ולכן, מומלץ לשכור את שירותיו של עו"ד פלילי בתחום המדובר. שימו לב, כי ישנם הרבה עורכי דין פליליים בתל אביב, אך חשוב לבחור את מי שיש עליו המלצות שכבר טיפל בתיקים משפטיים בתחום הפלילי בתחום המדובר וכן, יש לוודא לגבי ההצלחות של עוה"ד במשפטים השונים. שינם נושאים שונים וחשובים, מלבד ייצוג בביהמ"ש, כגון סגירת תיק פלילי או  מחיקת רישום פלילי, כשאר עורכי דין רבם מתמחים בנושא זה. כאשר מדובר בייצוג משפטי ע"י עו"ד פלילי, עוה"ד יתעמק בתיק ויחליט לגבי אסטרטגיה משפטית מתאימה, אשר יוכל להקל בעונש של הנאשם , או זיכויו.

 

מדוע מומלץ לשכור כמה שיותר מוקדם את שירותיו של עו"ד פלילי?

אם הוגש נגדכם כתב תביעה או שהחלו נגדכם הליכים פליליים, יש לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי בתל אביב, כמה שיותר מוקדם. יש לזכור כאמור, כי לכל עו"ד פלילי קיימת התמחות ספציפית כגון: עבירות סמים, עבירות מין, עבירות רכוש וכדומה. הסיבה לסיוע מהיר מעו"ד פלילי נובעת כבר בשלב החקירה, על מנת שהחשוד, לא יפליל את עצמו בעת החקירה ולכן, הוא חייב לקבל הדרכה מקצועית מעו"ד פלילי, לפני שהוא נכנס לחקירה. לפעמים יש להגיש תביעה אזרחית לאחר משפט פלילי ולכן, יש לדעת כי כל עו"ד פלילי, יש לו תת התמחות ספציפית ולכן, יש לבדוק גם אופציה זו, לפני שתשכרו את שירותיו של מי שייצג אתכם בהליך הפלילי.

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו