לוגו אי

עורך דין נהיגה בשכרות

כל מה שרצית לדעת על עורך דין נהיגה בשכרות

כאשר מכנים עו"ד בתור עורך דין נהיגה בשכרות, הכוונה לכך שהוא מומחה לתחום דיני התעבורה בכלל ופרט בנוגע לעבירות של נהיגה בשכרות. בתחום של נהיגה בשכרות ישנם מספר דברים חשובים שצריך להסביר והינם רלוונטיים עבור עבודתו של עורך דין נהיגה בשכרות. על פי פקודת התעבורה כאשר בבדיקת אלכוהול משטרתית נמצאה רמת האלכוהול של הנהג מעל רמת הסף שקבועה בחוק, די בכך להרשיע את הנהג בעבירת השכרות, ללא קשר לפעולותיו ומעשיו בעת שנעצר לבדיקה המשטרתית.

ענישת מינימום

למעשה המחוקק בחר להחריג את העבירה של נהיגה בשכרות ולקבול את שיקול הדעת בית המשפט כאשר הוא קבע ענישת מינימום למורשעים בעבירה זו של פסילת הרישיון לשנתיים. ניתן לתאר את הענישה בחוק כדרקונית. למעשה, אינו מבחין בין הרמות השונות של שכרות בעת נהיגה תחת השפעת אלכוהול. החוק אינו מתייחס להבדלים בתוצאות של רמת הכמות במכשיר הינשוף  ולא ניתן שום הבחנה מעבר לשאלת מעבר הסף החוקי.

שלבים מובנים בבדיקת השכרות

כפי שמסביר עורך דין נהיגה בשכרות איילון בירנבוים, על פי החוק בישראל, כל שוטר או קצין משטרה רשאי לדרוש, ללא צורך בסיבה מחשידה, מכל נהג לבצע בדיקת נהיגה בשכרות. סדר ההתנהלות במהלך דוח על נהיגה בשכרות כולל את השלבים המובנים הבאים. תחילה השוטר יבקש מהנהג לנשוף לתוך מכשיר הנשיפון. מכשיר זה רק מספק את האינדיקציה הראשונית לשכרות של הנהג ואינו מודד את הכמות עצמה. במידה והשוטר מקבל מהינשופון את האינדיקציה הראשונית שהנהג אכן שיכור, הנהג יתבקש לבצע בדיקת נשיפה במכשיר הינשוף עצמו על מנת לקבוע את רמת השכרות של הנהג. אמנם אין חובה מבחינה חוקית לבצע את הבדיקה המקדמית, אך יש חובה לשתף פעולה עם בדיקת הינשוף. החוק קובע שבמידה והנהג מסרב לנשוף במכשיר מכל סיבה יש במעשיו הודאה בעברת נהיגה בשכרות.

עורך דין נהיגה בשכרות מומחה ומנוסה

בכל אירוע של דוח על נהיגה בשכרות מומלץ מאוד ליצור קשר עם עורך דין איילון בירנבוים. הוא מומחה בתחומי המשפט התעברותי ובעל ניסיון גדול בייצוג לקוחות בבית הדין לתעבורה. יכולת הניתוח וההבנה שלו בנושאים הקשורים בפרוצדורות הנוגעות לעבירות תנועה, יכולה לעשות את כל ההבדל עבורכם בבית הדין לתעבורה. עורך דין איילון בירנבוים גאה בטיפול האישי והמסור שהוא מעניק לכל לקוח ובזמינות שלו לכלל לקוחותיו בכל שעות היממה.

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו