לוגו אי

סגירת תיק חקירה ללא העמדה לדין

עבירות צווארון לבן

אדם הגיע למשרדי יחד עם בתו המסייעת לו בשירותי תרגום, לאחר שנחשד בגניבה באמצעות כרטיס חיוב.

הגשתי בקשה מפורטת מבלי מהיכנס לנושאים ראייתיים יתר על המידה משום ששאלת אשמתו הייתה ברורה ולא ניתן היה לערער עליה בנסיבות העניין.במקרה דנן הנסיבות האישיות של המבקש היו כבדות משקל באופן שפעלו לזכותו. לאחר הגשת הבקשה המפורטת תוך הדגשת מצבו הקשה כאיש מבוגר שעשה טעות עמדתי בקשר גם עם תחנת המשטרה החוקרת ומאוחר יותר עם מחלקת התביעות אליה הועבר התיק.

העובדה כי המדובר בגניבה אשר בוצעה ללא תכנון מקדים מוקפד ולאור גילו המתקדם של החשוד הביאה בסופו של יום להצלחה מנקודת ראותו של הלקוח ולסגירת התיק ללא העמדה לדין.

ככל והעבודה הסיזיפית תוך עמידה על פרטים קטנים לא הייתה מבוצעת בתיק זה, עד לסגירת התיק מבלי שיוגש כתב אישום, לקוח משרדנו היה עומד בפני סיכון גבוה במיוחד לכליאה מאחורי סורג ובריח וזאת לאור מדיניות מחמירה של בתי המשפט בכל הקשור לעבירות והונאות בכרטיסי חיוב.

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו