לוגו אי

מניעת מתן צו נגד הטרדה מאיימת

למשרדי הגיע בחור בשנות ה 20 לחייו כשהוא מודאג מאוד.

בת זוגתו לשעבר, עורכת דין במקצועה, ביקשה מבית המשפט מתן של צו נגד הטרדה מאיימת כנגדו כך שלא יוכל להגיע למועדוני הסלסה בהם השניים נוהגים להתרועע.

בפעולה מהירה הגשתי בקשה למתן צו גם כנגד הבחורה שכן על אף העובדה שהלקוח נתפס במצלמות האבטחה של מועדון הסלסה כשהוא זורק עליה בקבוק, קדמו לכך דברים שהוטחו בפניו מכיוונה במטרה להוציאו מכליו.

לאחר בירור ומאבק משפטי ולאחר שבת הזוג שכרה שירותיו של עורך דין פלילי שייצג אותה,

לא התרשם בית המשפט כי יש לתת צו נגד הטרדה מאיימת בנסיבות העניין ולמרות הצילומים כמובא המראים כי לקוח המשרד נקט כלפיה בפעולה אלימה.

על אף, עמידה על הרגליים האחוריות ודרישה למנוע מהלקוח באמצעות צו, גישה למועדוני הסלסה הרבים שהפכו למרכז חייו החברתיים בישראל, החליט בית המשפט בניגוד לבקשת בת הזוג לשעבר שלא ליתן צו נגד הטרדה מאיימת כנגד לקוח המשרד ומבלי שתימנע ממנו גישה לאחד מהמועדונים כמובא.

בנוסף, כבוד השופט דניאל הורוביץ מבית משפט השלום בתל אביב החליט בנסיבות העניין ולאחר שהובאה בפניו המסכת כולה להסתפק בהצהרות הדדיות בלבד מאת הצדדים לסכסוך כי יימנעו מיצירת קשר אחד עם השני.

בזכות הטיפול המשפטי המסור שהענקתי ללקוח המשרד נמנעה ממנו עוגמת נפש גדולה וגדיעה של חייו המקצועיים כרקדן כמו גם את מרכז חייו החברתיים ובכך יוכל להמשיך ולפקוד את מועדוני הריקוד במסגרת חייו בישראל.

לקריאת מאמר באתר בנושא צו נגד הטרדה מאיימת לחץ כאן

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו