לוגו אי

מחיקת רישום משטרתי של שני תיקים

המדובר באדם אשר נגדו נוהלו בעבר שני תיקים בנושא של החזקת סמים אסורים כאשר אחד מהתיקים הינו כזה בו החשד היה להחזקת סם שלא לשימוש עצמי. שני התיקים נסגרו ללא העמדה לדין ואולם נותר רישום משטרתי שהלקוח ביקש למחוק.

נסיונות מצדו להביא למחיקת הרישומים הנ"ל בעצמו בעבר לא צלחו ועל כן החליט לפנות לעורך דין פלילי מקצועי על מנת ולקבל סיוע נכון לצורך מקסום הסיכויים לקבלת התוצאה בה הוא חפץ לצרכיו האישיים.

ביררתי עם הלקוח את הפרטים על מנת ולסייע לו במקסימום האפשרי במחיקת הרישום ולאור חשיבות העניין לצרכי התעסוקה העתידיים שלו.

בנוסף עמדתי בקשר רציף עם מחלקת הרישום המשטרתי לצורך בירור הנושא תוך שאני מבקש את התחשבותם על רקע הנימוקים כבדי המשקל שנכתבו בבקשה שנשלחה.

חשוב לציין כי המדובר כאמור, בתיקים אשר נסגרו בעילה של חוסר עניין לציבור כך שהראיות לצורך העמדה לדין בתיקים אלה היו מספקות במקרים בהם עילת הסגירה הינה כזו, הרי שמדובר בתיקים עליהם הוחלט לסגור את התיק ממניעים של מדיניות בלבד ולא על רקע של קשיים ראייתיים.

העובדה כי עילת הסגירה הינה כזו המצביעה על קיומן של ראיות לכאורה, מקשה אף יותר על מחיקתו של רישום משטרתי.

למרות התנאים הללו, הצלחתי בסופו של יום להביא למחיקת הרישומים המשטרתיים לשביעות רצונו הרבה של הלקוח, תוך איפשור תעסוקה שנחסמה בעקבות קיומו של הרישום, בו חפץ.

לקריאת מאמר בנושא מחיקת רישום משטרתי לחץ כאן

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו