לוגו אי

מחיקת עשרות תיקים מהרישום הפלילי

בחור בן למעלה מ 30 שנה הגיע אלי בבקשה כי אסייע לו במחיקת רישומים משטרתיים רבים המצויים בגליון הרישום הפלילי שלו.

בקשתו הגיעה לאחר שנתקל בקשיים רבים בתחום התעסוקתי ולאחר שפתח בדף חדש בחייו מתוך רצון לשים את עברו המכביד מאחוריו הכולל קרוב ל-30 תיקים סגורים ואשר בגינם נותר רישום פלילי/משטרתי.

מירב הרישומים נגעו לחשדות הנוגעות לעבירות רכוש במהלך תקופת הקטינות של הלקוח בעת בה אורחותיו לא היו מעוצבים, תוך שהוא נגרר אחרי גורמים עבריינים.

לאחר שאספתי את מכלול הנסיבות המשפטיות ונסיבותיו האישיות של הלקוח הגשתי בקשה מפורטת למדור הרישום במטה הארצי של המשטרה בבקשה למחוק את הרישומים הרבים מאוד מגליונו האישי.

לאחר המתנה ארוכה תוך ניהול דין ודברים בנושא כל אחד מהתיקים המבוקשים למחיקה הוחלט על מחיקה גורפת של כל רישומיו המשטרתיים של הלקוח מגליון הרישום הפלילי, מה שהביא לסלילת הדרך עבורו בנתיבים התעסוקתיים בהם חפץ ושנמנעו ממנו עד לנקודה זו.

מדובר בהחלטה נדירה ובירור מעמיק שהביא למחיקה של עשרות רישומים משטרתיים מגליון הרישום הפלילי של מי שנחשד בביצוען של עבירות רבות מספור, בזכות הליווי הצמוד והמסור שקיבל במהלך ההליך כולו.

אם גם אתם זקוקים לייצוג לצורך מחיקת רישום פלילי ו/או מחיקת רישום משטרתי מגליון הרישום הפלילי שלכם אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בהקדם לצורך ייעוץ ראשוני.

לקריאת  מידע נוסף אודות נושא זה לחץ כאן

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו