הצלחות בבקשות חנינה לקיצור תקופת התיישנות ו/או קיצור תקופת המחיקה מגליון הרישום הפלילי

במהלך תקופת עיסוקי כעורך דין פלילי לאורך השנים הגשתי מספר רב מאוד של בקשות חנינה בדגש על בקשת חנינה למחיקת רישום פלילי מגליון הרישום הפלילי.

כל מקרה הינו מורכב, שונה ודורש כניסה לפרטים הקטנים תוך הפעלה של חשיבה יצירתית והבאת נימוקים משפטיים מנצחים לצורך קבלת ההקלה המיוחלת.

במקרים רבים תוך הפגנה של רקורד מוכח של הצלחה בתחום זה, הגשתי בקשות שנענו בחיוב על ידי נשיא המדינה המכהן ובכך הבאתי לקיצור תקופת ההתיישנות והמחיקה של רישום פלילי.

בכך, סייעתי רבות למורשעים בדין שחייהם נעצרו כתוצאה מהמגבלות הרבות עמן נאלצו להתמודד בחייהם התעסוקתיים כמו גם אלה האישיים.

בכל מקרה עמו התמודדתי הבאתי הן נימוקים משפטיים והן נימוקים המתמקדים בנסיבותיו האישיות של הלקוח והכל לצורך קבלת החלטה אוהדת שתביא למחיקה המיוחלת.

למשרדי הצלחות רבות שזכו להוקרה והבעת הערכה רבה מצד לקוחות המשרד ש"זכו" לחיים חדשים על אף טעויות ומשגי העבר.

בקשת חנינה אינה דבר שהנשיא נעתר לו בקלות. מדובר באחוזים לא רבים של מבקשים הזוכים למחיקה או להמתקת העונש המבוקשת.

דווקא משום כך חשוב וביתר שאת, כי את הבקשה הגורלית לעתיד המבקש יגיש עורך דין פלילי המתמצא בהגשת בקשות חנינה, שיוכל לעמוד על הנימוקים כולם תוך הבאת נקודות משפטיות וחשיבה על המכלול.

לקוחות המשרד הינן העדות הטובה ביותר לאחוזי ההצלחה הגבוהים בהגשת בקשות אלה.

עזרתי רבות למורשעים בדין שביקשו חנינה ומחיקת רישום אם לצרכי הגירה, אם מסיבות אישיות ופגיעה קונקרטית בעיסוק עליו עמלו שנים רבות ובתחום התעסוקתי בכלל.

אם גם את/ה שוקל וזקוק לקיצור תקופת ההתיישנות ו/או מחיקת רישום פלילי ו/או זקוק להגשת בקשת חנינה בכל עניין, אני מזמין אותך ליצור עמי קשר בהקדם להתייעצות ראשונית.

לקריאת מאמר אודות מחיקת רישום פלילי לחץ כאן

חייגו עכשיו