לוגו אי

סגירת תיק בחשד לתקיפה בעילה של "חוסר אשמה פלילית"

הלקוחה רופאה במקצועה הגיעה לצורך קבלת שירות לאחר שנוהל תיק חקירה בו הוחשדה בביצוע של תקיפה כלפי בני זוג ברחוב לאחר ויכוח שהתפתח על רקע של תאונת דרכים.

לאחר שהתיק נסגר בעילה של "העדר עניין לציבור", עילה המותירה רישום משטרתי בגליון הרישום הפלילי, אספתי את הנתונים כמו גם קיבלתי לידי את חומר החקירה ולאחר הליך בירור מקיף מצד המשטרה ובקשה מפורטת לסגירת התיק בעילה של "העדר אשמה" הוחלט על שינוי העילה המונעת הופעה של רישום משטרתי בגיליון הרישום הפלילי.

שינוי העילה וסגירת התיק מנעו מהלקוחה מפח נפש אמיתי לחייה שכן תעסוקתה כמו גם שמה הטוב היו נפגעים על לא עוול בכפה.

הוכחת חוסר אשמתה על סמך הראיות בתיק ונסיבותיה האישיות הינו הליך עליו הוחלט לאחר בחינה מדוקדקת ועבודה יסודית שבוצעה על ידי בדגש על הפן המשפטי תוך הבאת טיעונים מנצחים שהביאו להוכחת חוסר אשמתה של הלקוחה.

אם גם אתם זקוקים לסיוע לסגירת תיק ו/או שינוי עילת סגירה בתיק שחקירתו הסתיימה אני מזמין אתכם ליצור עמי קשר בהקדם על מנת ולבחון את האופציות העומדות לרשותכם במקרה הספציפי עמו אתם מתמודדים.

לקריאה מרחיבה בנושא עבירת התקיפה לחץ כאן

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו