לוגו אי

החזקת אגרופן – מאסר על תנאי בלבד

לקוח המשרד הואשם בעבירת החזקת אגרופן שלא למטרה כשרה וכן רכוש החשוד כגנוב. המדובר בעבירות חמורות כאשר החזקת האגרופן הינה עבירה בחוק העונשין שעונשה עד 5 שנות מאסר (פשע).

המדיניות המחמירה בכל הקשור לנשיאת סכין/אגרופן שלא למטרה כשרה זוכה לביטוי בפועל כפי שהדברים באים לידי ביטוי בפסיקה בהטלה של עבודות שירות לכל הפחות.

על רקע זאת הכנתי אסטרטגית הגנה סביב מספר טענות מקדמיות הכולל התנהלות בעיתית של המשטרה באופן עריכת החיפוש וכן על רקע העובדה כי כתב האישום הוגש מבלי שמולאה חובת השימוע בו יכול החשוד להציג את דבריו טרם ההחלטה באם להגיש כתב אישום.

לאור התעקשות משרדנו על ניהול התיק ככל ולא תושג הסכמה הושג בסופו של דבר הסדר טיעון מצוין ובניגוד להלך הרוח בפסיקה של בתי המשפט כמובא, על פיו תוקן כתב האישום כך שיוותר סעיף החזקת האגרופן בלבד תוך הסתפקות במאסר על תנאי.

לקריאת מאמר הדן בעבירה זו לחץ כאן

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו