לוגו אי

ביטול כתב אישום בעבירה של יבוא סם מסוכן באמצעות רשת האינטרנט

למשרדי הגיע בחור צעיר בשנים שעמד בפני הגשה של כתב אישום בגין יבוא סם אסור מסוג קנבוס, באמצעות אתר אינטרנט המזמין לקוחות לעשות זאת מחו"ל.

החבילות נתפסו עוד בדרכן אליו כשהתוכן התברר כמיועד אליו.

הבאתי בפני התביעה את הנימוקים הן המשפטיים והן הקשורים בנסיבותיו האישיות הייחודיות ולאחר דין ודברים הוחלט לבטל את הכוונה להגיש כתב אישום בעניינו.

כיום אתרים רבים ובייחוד כאלה המצויים בחו"ל מציגים את ההזמנה של סמים אסורים בשימוש על פי חוק, ככזו שהינה מותרת וחוקית.

בתוך התפר הזה עלולים ליפול קורבנות רבים כשסכנה ממשית של הגשת כתב אישום בגין ביצוע עבירות מתחום הסמים המסוכנים מרחפת מעל לראשם.

המלצתי היא להימנע בכל צורה ואופן מלהזמין ולייבא חומרים אסורים לשימוש מאתרי אינטרנט, שכן ההשלכות הפליליות לכך כאמור הינן ברורות.

אם בכל זאת את/ה מתמודד עם חשדות מסוג זה אני מזמין אותך ליצור קשר באופן מידי עם עורך דין פלילי בקיא על מנת ולהביא למזעור הנזק האפשרי בנסיבות העניין.

במקרה דנן ככל וכתב אישום היה מוגש הלכה למעשה, הרי שהסיכון לגזירה של עונש חמור היה ממשי ואמיתי בנסיבות העניין וזאת על רקע מדיניות הענישה המחמירה בעבירות מסוג זה.

את/ה מוזמן להתקשר עמי כבר עתה לצורך בחינת המקרה הספציפי שלך.

מעוניינים בשיחה עם עו״ד איילון בירנבוים?

עורך דין פלילי בתל אביב

עו"ד איילון בירנבוים,

בעל תואר במשפטים, מחזיק ברשיון עריכת דין בישראל ובניו-יורק.

יוצא יחידת חקירות, שימש במהלך שירותו הצבאי כחוקר ובעל ידע נרחב בתחום הפלילי.

עו"ד בירנבוים עוסק במסגרת תפקידיו במגוון רחב של תחומים במשפט הפלילי ובייצוג מגוון נרחב של חשודים ונאשמים בערכאות השונות, בזכות ניסיון עשיר שרכש בארץ ובחו"ל. 

כמו כן, מייצג בבתי הדין לתעבורה נאשמים בעבירות תנועה, מייצג סטודנטים ועובדי מדינה בהליכי משמעת, נפגעות עבירה, ובעל היתר לייצג חיילים נאשמים בבתי הדין הצבאיים.

בנוסף, עו"ד איילון בירנבוים מחזיק בנסיון ויכולות גם בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי.

   עורך דין פלילי זה א.ב

                     

  

חייגו עכשיו